Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj
Witamy Gość
Obecny czas to 2018-07-21, 17:21
Styl forum:

Zaloguj
Użytkownik:
Hasło:
Zapamiętaj 
Zapomniałem hasła
Rejestracja

Sezon, sezon i po sezonie.....
Autor: Tomasz_Goral @ 2018-06-26, 10:41
Seniorzy nie rozpieszczają wynikami, my jednak przedstawimy informację o tym jak radziły sobie poszczególne grupy młodzieżowe i wspomniemy o ich sukcesach, które są nie małe!

Żaczki - to najmłodsza grupa wiekowa w tym sezonie były to roczniki 2009 i młodsze. Zajęcia te prowadzi dwóch trenerów - trener Paweł Jaworski oraz Dariusz Zawistowski. Cała grupa jest bardzo liczna, a w zajęciach piłkarskich zawsze uczestniczy ok 50 osób....
Rozgrywki trj grupy wiekowej, polegają na organizowanych turniejach co dwa tygodnie, a na koniec sezonu organizowany jest tzw turniej mistrzowski, na który zapraszane są najlepsze drużyny z każdej grupy eliminacyjnej.
Zgorzeleckie żaczki na ten turniej dostały się bez większych problemów, natomiast w samym turnieju okazały się bezkonkurencyjne, zdobywając tytuł najlepszej w okręgu jeleniogórskim! Jest to bardzo duży sukces tej grupy wiekowej!

Orliki - to następna grupa wiekowa. W tym sezonie grali tu zawodnicy z roczników 2007 oraz 2008. W turniejach tej grupy brali również udział najbardziej wyróżniający się zawodnicy z rocznika 2009. Zajęcia tej grupy wiekowej również prowadzi dwóch trenerów: Barłomiej Ćwiok oraz Tadeusz Malczyk, którzy swoją wiedzą oraz zaangażowaniem przekazują młodym piłkarzom bezcenną wiedzę, która z pewnością będzie procentować w przyszłości. Liczebność tej grupy to także koło 50 osób, którzy aktywnie uczestniczą w zajęciach sportowych. Rozgrywki tej grupy wiekowej również mają charakter turniejowy, a jako podsumowanie całego sezonu, tak jak w przypadku żaków, jest turniej finałowy, na który w tym roku tej grupie nie udało się zakwalifikować. Niemniej jednak dobra postawa zawodników tej grupy z pewnością będzie procentować w przyszłości.

Młodzicy - to grupa wiekowa w której udział brali zawodnicy z roczników 2005 oraz 2006. Rozgrywki tej grupy odbywają się poprzez mecz ligowe, które odbywają się co tydzień. We wrześniu ta grupa wiekowa rozpoczęła rozgrywki na poziomie ligi okręgowej, tam jednak nie miała sobie równych i po pierwszej rundzie, w której zdobyli ponad 100 bramek!, awansowali do ligi wojewódzkiej. Tam rozgrywki rozpoczęli już w marcu, a na przeciw nich stawały drużyny ze Świdnicy, Polkowic, czy Wrocławia! Doskonale drużyna młodzików zaprezentowała się i na tym szczeblu rozgrywek, gdyż na zakończenie sezonu zajęli doskonałe 2 miejsce ustępując jedynie zespołowi ze Świdnicy! Jest to zdecydowanie największy sukces młodzieżowej piłki ostatnich lat i warto o tym pamiętać! Bardzo dobra postawa młodych zawodników zaprocentowała zaproszeniem na testy w Miedzi Legnica dla 5 zawodników tej grupy wiekowej. Każdy z nich zaprezentował się podczas tych testów znakomicie i kto wie gdzie będą kontynuować swoją piłkarską przygodę. Grupa młodzików jest tak liczna, że postanowiono utworzyć w tej grupie wiekowej dwie drużyny. Jedna grała w lidze wojewódzkiej, natomiast druga w lidze okręgowej. Warto wspomnieć, iż ta druga drużyna również zaprezentowała się znakomicie plasując się na miejscu 3 w ligowej tabeli. Zajęcia tej grupy prowadzą: Tomasz Góral

Trampkarze - to grupa wiekowa zrzeszająca zawodników z roczników 2004 i 2005. Zajęcia prowadził Krzysztof Mariański, który miał przyjemność prowadzić tą grupę wiekową w rozgrywkach ligowych na szczeblu okręgowym. Sezon zakończył w połowie stawki, pozostawiając lekki niedosyt ze względu na kilka pechowo przegranych meczy. Zawodnicy jednak w każdym meczu prezentowali ciekawy futbol, zostawiając przy tym na boisku swoje serce...

Juniorzy - to grupa która bezpośrednio dostarcza zawodników do pierwszego składu. Trener Bartłomiej Ćwiok miał nie łatwe zadanie utworzyć tą grupę wiekową, która praktycznie była w rozsypce. Udało mu się to na tyle dobrze, że rozgrywki ligowe zakończył w górnej stawce ligowej tabeli, a jego zawodnicy w każdym meczu wspierali pierwszą drużyną, co z pewnością wyjdzie na dobre każdemu z nich!

Teraz zawodnicy udadzą się na obóz piłkarski który ponownie organizowany jest wspólnie z niemieckim klubemSV Blau-Weiß Empor Deutsch-Ossig Goerlitz, gdzie prócz zajęć piłkarskich odbywać się będą wspólne nauki języka. Obóz jest już organizowany kolejny raz i cieszy się ogromną popularnością,zarówno ze strony niemieckiej jak i polskiej! Organizacja wyjazdu sportowego nie byłaby możliwa bez dofinansowania części kosztów ze środków Polsko - Niemieckiej Współpracy Młodzieży za pośrednictwem Euroregionu Nysa.
​Podsumowując; po ciężkim sezonie, kilku sukcesach zasłużony odpoczynek, a już w sierpniu startują pierwsze grupy wiekowe z treningami, na które w każdym momencie możecie zapisać swoją pociechę! ZAPRASZAMY

Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org