Rejestracja

Nysa Zgorzelec - Olimpia Kowary 2:3
Autor: Tomasz_Goral @ 2018-05-07, 08:00
Nysa Zgorzelec - Olimpia Kowary 2:3.
Kolejna porażka zgorzeleckiej drużyny w niedzielnym spotkaniu. Tym razem Nysa uległa na własnym boisku drużynie Olimpii Kowary, a sam mecz kończyła w 9. Bramki dla Nysy zdobył Buzała oraz jedna samobójcza.
Mecz lepiej rozpoczęli gościa którzy w 16 minucie meczu prowadzili 1:0. W 30 minucie dołożyli drugie trafienie. Tuż przez przerwą samobójczego gola zaliczył jeden z piłkarzy gości i na przerwę piłkarze schodzili z wynikiem 1:2.
Chwilę po przerwie goście dołożyli jeszcze jedno trafienie i zrobiło się 1:3. Nysa odpowiedziała jeszcze jednym trafieniem Buzały, jednak na tym poprzestała. Dodatkowo Nysa mecz kończyła w 9 gdyż wpierw Duduć a potem Wójcik otrzymali po dwie żółte kartki.
NYSA: Marcinkowski – Duduć, G. Monik, S. Monik, Buzała, Witowski, Jaworski, Wójcik, Łuszczyk, Stępniewicz, Kierpal.