Zapomniałem hasła
Rejestracja

Sparta Grębocice - Nysa Zgorzelec 2:1
Autor: Tomasz_Goral @ 2017-10-23, 06:56
Porażką zakończyło się sobotnie spotkanie Nysy Zgorzelec z drużyną Sparty Grębocice.
Nysa pojechała na ten mecz gołą 11, jednak dzielnie walczyła by uzyskać korzystny wynik. Nysa od pierwszego gwizdka ustawiła się na grę z kontry wzmacniając przy tym formację obronną. Przynosiło to pożądany efekt gdyż do 40 minuty gospodarze nie mogli zdobyć bramki. We wspomnianej 40 minucie meczu, wykorzystując błąd przy wznowieniu gry, bramkę dla gospodarzy zdobył jeden z zawodników Sparty. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.
W drugiej odsłonie meczu po faulu na jednym z zawodników gospodarzy sędzia podyktował rzut karny, którego na gola zamienił kolejny z zawodników Sparty. W 65 minucie meczu za drugą żółtą kartkę z boiska wyleciał zawodnik z Grębocic. Spowodowało to zamieszanie w szeregach gospodarzy co zaowocowało bramką kontaktową dla Nysy, którą zdobył Łukasz Wójcik. Po tym ciosie zawodnicy gospodarzy zaczęli lepiej się bronić i to oni mogli zdobyć kolejną bramkę. Mecz jednak zakończył się zwycięstwem Sparty Grębocice 2:1.

Spałek - Daniel Piechno, Łuszczyk, Monik, Jaworski, Buzała, Witowski, Bogdaniec, Damian Piechno, Wójcik, Machowski.