Rejestracja

Relacja
Autor: Tomasz_Goral @ 2018-05-14, 08:36
Z młodzieżą można powalczyć.
W okrojonym składzie pojechali na mecz z liderem zawodnicy ze Zgorzelca. Trener Adam Łuszczyk nie mógł liczyć m.in na braci Piechno i Machowskiego. W ich miejsce pojechali na mecz młodzi zdolni zawodnicy juniorów i jak się okazało bardzo dobrze zaprezentowali się na tle IV ligowego lidera! Nysa zdobyła nawet pierwsza bramkę w tym meczu. W 20 minucie meczu po kontrze prowadzenie Nysie dał Łukasz Wójcik. Do przerwy lider zdołał dwa razy odpowiedzieć, schodząc do szatni z wynikiem 2:1. W drugiej połowie AKS dołożył jeszcze jedno trafienie i zrobiło się 3:1 dla zespołu ze Strzegomia. Bardzo dobrze dysponowany tego dnia Filip Kosturki, który dał się we znaki tego dnia zawodnikom gospodarzy, mógł zdobyć bramkę na 3:2, jednak w sytuacji sam na sam z bramkarzem AKS-u, przegrał pojedynek.

NYSA: Marcinkowski - Ostrowski, Łuszczyk, G. Monik, Kosturski, Zaprawa (80 Bogdaniec), Buzała, Jaworski (70 Zarębski), Witowski, Kierpal, Wójcik.

Liga okręgowa młodzików.
Przeciwnikiem młodych zawodników ze Zgorzelca byli zawodnicy z Gromadki. Młodzi zgorzeleccy piłkarze nie dali szans swoim rówieśnikom pewnie wygrywając 5:0.

Liga okręgowa trampkarzy.
Trampkarze również rywalizowali z rówieśnikami z Gromadki, jednak nasi piłkarze w tym pojedynku musieli uznać wyższość rywala. Nysa Zgorzelec - GKS Gromadka 1:3.

Liga wojewódzka młodzika.
W meczu ligi wojewódzkiej byliśmy świadkami bardzo ciekawego widowiska. Do Zgorzelca przyjechali młodzi zawodnicy z Polonii Stali Świdnica. Nasi reprezentanci zaprezentowali się bardzo dobrze i byli bardzo blisko zwycięstwa w tym meczu. Mecz zakończył się remisem 1:1 a bramkę dla naszego zespołu zdobył Kacper Kuzdra.