Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyniki I rundy PP i zapowiedź I kolejki IV ligi.
Autor Wiadomość
Tomasz_Goral


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 465
Wysłany: 2017-08-14, 08:49   Wyniki I rundy PP i zapowiedź I kolejki IV ligi.

W ostatni weekend odbyły się rozgrywki I rundy Pucharu Polski w ramach którego Nysa Zgorzelec pojechała do Radzimowa by tam zmierzyć się z miejscowym Cosmosem. Mecze obu tych ekip na boisku w Radzimowie kilka razu kończyły się zaskakującym wynikiem, dlatego ciężko przed meczem było wskazać zwycięzce tego pojedynku.
W regulaminowym czasie gry był wynik 2:2 a dwie bramki dla zgorzelczan zdobył Łukasz Wójcik. By wyłonić zwycięzce tego pojedynku potrzebne były rzuty karne w których lepsi byli zawodnicy Nysy Zgorzelec wygrywając 5:4. W ten sposób do kolejnej rundy awansowali zawodnicy Nysy.
Oto komplet wyników:
Cosmos Radzimów – Nysa Zgorzelec 2:2, k. 3:4
WKS Żarki Średnie – Apis Jędrzychowice 0:6
Budowlani Wojcieszów – Orzeł Wojcieszów 2:4 (0:1)
KS Pławna – Potok Karpniki 1:1, k. 0:3
GKS Tomaszów Bolesławiecki – GKS Warta Bolesławiecka 4:1
Olimpia II Kamienna Góra – Olimpia Kowary 1:6 (1:2)
Granit Gierałtów – Chrobry Nowogrodziec 1:4
Karkonosze Jelenia Góra juniorzy starsi – Lechia Piechowice 3:4 (1:2)
Orzeł Mysłakowice – Olimpia Kamienna Góra 0:6 (0:3)
Bóbr Marciszów – KS Łomnica 1:2 (1:1)
WKS Pilchowice – Halniak Miłków 3:3, k. 4:5
Rybak Parowa – Victoria Ruszów 1:1, k. 5:4
BKS Bolesławiec – Piast Wykroty 2:3 (2:1)
Mitex Podgórzyn – Woskar Szklarska Poręba 1:6 (0:2)
LZS Zaręba – KS Włodzice 0:2
Sezal 2 Janiszów – Piast Bolków 1:6 (0:1)
Juvenia Rybnica – Lotnik Jeżów Sudecki 0:15
LZS Mierzwin – KS Łąka 1:1, k. 4:5
Granica Miłoszów – Włókniarz Leśna 4:9
LZS Łaziska – GKS Raciborowice 7:0
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka – LZS Ocice 3:5
Zryw Bratków – Granica Bogatynia 1:3 (0:2)
Olsza Olszyna – Sudety Giebułtów 1:4
TS Parzyce – Sparta Zebrzydowa 2:0
Piast Zawidów – Hutnik Pieńsk 1:1, k. 1:3 (mecz rozegrano w Pieńsku)
Orzeł Gościszów – Pogoń Wleń 3:0 (1:0), KS Stara Kamienica – KS Maciejowa 2:4 (2:1)


Już jutro rozpoczyna się IV-ligowe granie a w niej Nysa jedzie do Ścinawy by tam zmierzyć się z miejscową Odrą. Początek spotkania o godzinie 17.00. Trzymamy kciuki za piłkarzy ze Zgorzelca za dobre wyniki w nadchodzącym sezonie.
Karkonosze Jelenia Góra - AKS Strzegom, godz. 17:00 (wszystkie mecze)
Górnik Boguszów - Gorce - Sparta Grębocice
Sudety Giebułtów - Chrobry II Głogów
Włókniarz Mirsk - Górnik Złotoryja
Olimpia Kamienna Góra - Orla Wąsosz
Odra Ścinawa - Nysa Zgorzelec
Stal Chocianów - Apis Jędrzychowice
Orkan Szczedrzykowice - Olimpia Kowary
_________________
Była, będzie, jest NYSA MKS
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org